Bağkur Prim Borcu Hangi Bankalara Ödenir?

Bağkur Prim Borcu Hangi Bankalara Ödenir?
5 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.905 kez okundu.

Sosyal Güvenlik Kurumu üzerine düşen iş yükünün artması sebebiyle başta Bağkur ödemeleri olmak üzere pek çok tahsilat işlemini bankalara havale etmiş durumda. Yapılan yeni düzenlemeye göre Bağkur anlaşmalı bankalar hangileri ve ödemeleri ne şekilde yapmalısınız gelin bu konuyu birlikte inceleyelim. Bugün 5 Nisan 2017 ve biz bu yazıyı yayınladığımızda bilgiler aşağıdaki şekilde. Fakat siz daha sonraki bir tarihte eğer ödeme yapacaksanız lütfen bankalardan veya sitemize girip yine bu yazıdan son güncel durumu öğrenebilirsiniz.

Bağkur Ödeme Noktaları 2017

SGK tarafından yetki verilen Bağkur ödeme noktaları yada anlaşmalı bankalar başta devlet bankalarının bazıları olmak üzere şu şekildedir. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, İş Bankası ve Akbank’tır. Bu bankalara gidip TC kimlik numaranızı vererek veznelerden Bağkur prim yada borç ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca bu bankaların internet yada mobil şubelerini kullanıyorsanız menülerindeki ödemeler sekmesine girip Bağkur ödemeleri adlı kısım varsa bu şekilde de Bağkur prim borçlarınızı ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bağkur borcu hangi bankalara ödenir konusu ile ilgili sizlerle paylaşacağımız bilgiler şimdilik bunlardan ibaret. Eğer yasalarda yada düzenlemelerde farklı bir durum oluşursa sizlerle bu bilgileri de paylaşacağız. Ayrıca aşağıdaki videoyu inceleyip Ziraat Bankası’nın Bağ-kur prim borçlularına özel hazırladığı kredi kampanya filmini izleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Bağ-Kur Prim Borcu Kredisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git