En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi?

En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi?
11 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 404 kez okundu.

En kolay kredi veren banka hangisi konusuna girmeden önce bir kaç hatırlatma ve ön bilgilendirme yapmak istiyorum. Normal şartlarda tüm bankaların kredi verme durumları aynıdır. Fakat bazı ufak nüanslar ve anında kredi alma yolları da mevcuttur. Özellikle sicilim bozuk hangi banka kredi verir diye düşünüyorsanız bu konuda yapılabilecek bazı şeyler mevcut.

Şimdi gelin kolay kredi almak için hangi yollar izlenmelidir onları tek tek inceleyelim. İlk olarak çalışıyorsanız maaşınızın yattığı bankadan kolay bir şekilde kredi alma imkanınız bulunuyor. Genellikle maaş hesabınızın olduğu bankalara yapacağınız kredi başvurusu hemen olumlu bir şekilde sonuçlanır. Bu durum tabi ki de çekmek istediğiniz tutarla da ilgilidir.

Kolay kredi veren bankalar 2016 senesinde en çok kredi notunuza da dikkat ettiler. Orta seviye ve üzerinde bir kredi puanına sahipseniz çekmek istediğiniz tutar 50000 TL altındaysa değerlendirmeye girersiniz ve geçmiş bankacılık işlemlerinizde ciddi sorunlar yoksa kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz.

En Kolay Kredi Hangi Bankadan Alınır?

Şimdi gelin geçmiş tecrübelere ve kullanıcı yorumlarına göre en kolay hangi bankadan kredi alınır tek tek inceleyelim.

En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi?

QNB Finansbank Enpara: Şubeye gitmenize gerek kalmadan direk internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Enpara kullanıcısı iseniz en geç 1 gün içerisinde neticeyi alırsınız. Banka ek bilgiye ihtiyaç duyarsa sizi arar ve eksik bilgileri telefon üzerinden alıp kredi başvurunuzu tamamlar.

ING Bank: Geçmiş dönem bankacılık işlemlerinizde herhangi bir sorun yoksa kredi çekebilirsiniz.

Odeabank: Şubeye gitmeden telefon veya internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Anında kredi kartı veren bankalar listesinde yer almaktadır.


Denizbank: Hızlı kredi alabileceğiniz bankalar arasında yer almaktadır.

Akbank: Son günlerde reklamlardan da takip etmişsinizdir. Mobil bankacılık üzerinden hemen başvurunuzu yapabilir ve cevabı da anında alabilirsiniz. Kredi veren bankalar kefilsiz diye arama yaparsanız ilk sırada Akbank’ı göreceksiniz.

En kolay hangi banka kredi veriyor yazımıza son vermeden önce sizin yararınıza olacak bazı ek bilgiler de vermek istiyorum. Kredi başvurunuzu yaparken faizleri aylık olarak değil tüm kredi tutarı üzerinden hesaplayın. 30000TL kredi çekecekseniz toplamda ne ödeyeceğinizi hesaplayın. Tüm bankalarda bu rakamı karşılaştırın ve sizin için en makul olanı tercih edin. Bugün neredeyse tüm bankalar hızlı ve kolay kredi veriyor. Sizin faydanıza olacak en doğru tercihi yaptığınıza emin olduğunuz bankadan kredi çekin.

Etiketler:

En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ahmet Doğanay dedi ki:

    Bir süredir bu konuyu araştırıyorum, şu anda en kolay kredi veren bankalar arasında bence en makul olanı Akbank gibi duruyor. Sizlerin fikirleri nelerdir bilemiyorum.

Sayfa başına git