En Kolay ve Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay ve Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar
17 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 663 kez okundu.

Alışveriş alışkanlıklarımız artık nakit yerine kredi kartı kullanmaya bizleri zorluyor. Bu durumda hepimiz birden çok kredi kartı sahibi olmak istiyoruz. Bunun sebebi de her kredi kartı her firmada kampanya yapmıyor. Bu sebeple en uygun ve taksit seçeneği bize en fazla yarar sağlayan kredi kartını kullanmak istiyoruz. Bu noktada en kolay kredi kartı veren banka hangisi sorusu kafaları meşgul ediyor. Bugün sizlerle ayrıntılı olarak hızlı kredi kartı veren bankalar konusunu inceleyeceğiz.

İçindekiler

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka Hangisi

Hızlı kredi kartı veren bankalar listesinde yaptığı kampanyadan da bildiğiniz gibi ING Bank geliyor. Geçtiğimiz günlerde başlattığı anında kredi kartı kampanyası ile müşteri kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Bu kredi kartını eğer hemen şubeden almak isterseniz üzerinde adınız yer almıyor, fakat bir süre beklerim derseniz yada hemen kartı alıp daha sonra isimli bir kredi kartı isterseniz 0 850 222 0 600 numaralı hattı arayarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat bankası ise sms ile en kolay ve hızlı kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. 4747 hattına sms ile TC kimlik numaranızı ve istediğiniz kart limitini aralarında bir boşluk bırakarak mesaj atarsanız kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Eğer bilgi eksikliği yada olumsuz bir sonuç olursa bu konu ile ilgili aranabilir yada mesaj ile bilgilendirilirsiniz ve eksikliği tamamlayıp tekrar başvuru yapabilirsiniz.


En Kolay ve Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka

En kolay kredi kartı veren banka 2016 senesinde sizlerden gelen yorumlara göre Odeabank gibi görünüyor. Dilerseniz şubelerinden, dilerseniz atm yada internetten veya mobil kanallardan başvuru yaparak en kısa sürede kredi kartı veren bankalar arayışınıza son verebilirsiniz. Odeabank piyasada kendisine yer edinmeye çalışan ve müşteri kitlesi hızla büyüyen bir bankadır. Bu sebeple daha büyük kitlelere ulaşmak için kolay şekilde kredi kartı veriyor. Tabi bu durum sizin finansal geçmişinizle doğru orantılı bir şekilde oluyor. Eğer kötü bir sicile sahipseniz kredi kartı sahibi olmanız da o oranda zor olabiliyor.

En kolay kredi kartı veren bankalar 2015 listesinde ise İş Bankası bulunuyordu. İş Bankası da kendilerine ulaşabileceğiniz tüm kanallardan başvurunuzu kabul etmekte ve bir sorun yoksa size anında kredi kartı vermektedir. Size en yakın ATM’yi ziyaret ederek, telefon bankacılığını kullanarak, web sayfalarındaki kredi kartı menüsünü kullanarak yada herhangi bir şubesine girecek bu başvuruyu yapabilirsiniz.


Bir diğer incelememiz ise en kolay kredi kartı veren banka forum kanalları oldu. Burada Bankpozitif kredi kartı göze çarpanlar arasındaydı. Bu bankanın şubelerine yada diğer ulaşım kanallarına bakarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Burada bir kaç tane de uyarı yapma gereği duyuyoruz. Çok sayıda kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Hepsinin de kendine göre limitleri bulunuyor. Bu limitlere güvenerek gelirinizin çok üzerine çıkacak harcamalardan kaçınmalısınız.

Çoğu kullanıcı bu limitleri umursamadan sanki kendi nakit paralarıymış gibi harcamalar yapıyor. Asgari ödeme tutarlarını ödeyerek günü kurtarıyor. Fakar bir süre sonra asgari ödeme tutarı da ödenemez hale geliyor ve işler çığırından çıkmaya başlıyor. Böyle bir duruma düşmemek adına bilinçli kredi kartı kullanımı ile ilgili makaleleri okumalı ve kendinizi olabildiğince frenlemelisiniz. En kolay kredi kartı veren banka 2017 yılında hangisi olacak bunu önümüzdeki süreçte hep beraber göreceğiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git