Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar
15 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 641 kez okundu.

Özellikle kadın ziyaretçilerimizden gelen yoğun istek doğrultusunda bugün ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar konusuna değineceğiz. Hangi bankalar ev hanımlarına hangi şartlarla kredi kartı veriyor yada vermeyenler neden vermiyor bunları inceleyeceğiz. Yazımızın bütününü okursanız sizde size en uygun olan bankayı seçip ona göre hareket ederek bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Özellikle çalışmayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar konusuna da değineceğiz.

Ev Hanımları Kredi Kartı Alabilirler mi?

İsterseniz öncelikle ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar meselesinden önce ev hanımları kredi kartı alabilirler mi alamazlar mı ona bakalım. Bankaların pek çoğu ev hanımlarına kredi kartı vermektedir. Tabi çok yüksek limitler olmasa da bu imkandan faydalanmaları doğrultusunda anlayışlı oluyorlar ve kredi kartı veriyorlar. Zorluk çıkartan bankalar da olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
Eskiden yani son kredi kartı düzenlemesinden önce bankalar çok daha rahat bir şekilde kart veriyorlardı. Fakat son düzenleme ile birlikte özellikle limitler konusunda bazı sıkıntılar devreye girdi ve kredi kartı verseler bile limitleri az tutmaya başladılar. Hiçbir geliri olmayan ev hanımlarına kredi kartı limiti sizi tatmin etmeyebilir. Oldukça düşük rakamlarda limitler belirliyorlar. Burada bazı faktörler devreye giriyor ve ona göre bir limit belirleniyor veya kredi kartı verilip verilmeyeceği belli oluyor. Şimdi gelin bunları inceleyip sonra hangi bankalardan alınabileceğine geçelim.

Ev hanımlarına kredi kartı başvurusu öncesinde bilmeniz gereken şeyler ön şartların neler olduğudur. Öncelikle düşük olmayan bir kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. En azından 1000 kredi puanınız olsa iyi olur. Bunun yanında risk analiz raporu ile öğrenebileceğiniz toplam kredi limitinizin bulunması gerekiyor. Herkesin bir toplam kredi limiti mevcuttur ve alacakları kredi kartı limitleri ve krediler bu toplam limite göre belirlenmektedir.

Ev Hanımlarına Hangi Bankalar Kredi Kartı Veriyor

Yazımızın ilk kısmında da belirttiğimiz gibi pek çok banka ev hanımlarına kredi kartı vermektedir. Sizlerden çok sık gelen sorulara göre aşağıdaki başlıkları oluşturup ardından tek tek bankaları inceleyelim, aşağıdaki başlıklara tek tek yanıt vermektense toplu olarak listeleyip ardından bankalara geçeceğim;
  • Denizbank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu
  • Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi kartı
  • HSBC ev hanımlarına kredi kartı başvurusu
  • Vakıfbank ev hanımlarına kredi kartı
  • QNB Finansbank ev hanımlarına kredi kartı başvurusu
  • TEB ev hanımlarına kredi kartı başvurusu

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ev hanımlarına hayat denizde kolay sloganı ile bir hizmet mevcuttur. Denizbank bu hizmeti ile ev hanımlarına özel altın günleri ve mevduat birikim hesapları oluşturmaktadır. Eğer Denizbank müşterisi iseniz ve bu hesaba sahipseniz kredi kartı almanız çok daha kolay olacaktır. Eğer bu hesap sahibi değilseniz de üzülmeyin yine de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz ve yüksek bir limite sahip olmasa bile Denizbank ev hanımlarına Bonus kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Card

Odeabank’da müşterilerini üzmeyen ve kredi kartı başvuru yapanları geri çevirmeyen bankalardandır. Tabi durumunuz kötü ise veya kara listede iseniz yada siciliniz bozuksa Odeabank’da kredi kartı vermemektedir. Ama eğer bahsettiğimiz olumsuz durumlar yok ise o zaman Odeabank ev hanımlarına kredi kartı verme noktasında ön yargılı değildir ve düşük limitli de olsa sizleri üzmeyecektir.

QNB Finansbank Kredi Kartı

Başvuru yapabileceğiniz ve limitini önceden söyleyemeyeceğimiz ama sizi üzmeyecek bir rakamda kredi kartı alabileceğiniz bankalardan birisi de QNB Finansbank’tır. Özellikle Enpara üzerinden kredi kartı başvurusu yapan ve çalışmayan geliri olmayan ama olumlu sonuç alan pek çok insan var. Sizinde şansınızı denemenizin önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git