Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
21 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 575 kez okundu.

Bugün neredeyse tüm bankalara gittiğiniz ve kredi başvuru yaptığınız zaman sizden gelir belgesi yada kefil istendiğini düşünüyor olmalısınız. Aslına bakarsanız isteyecekler fakat yok diye de size kredi başvurusu yaptırmayacak değiller. Bazı bankalar gelir belgesiz kefilsiz kredi imkanı sunuyor. Eğer sizde gelir belgesi olmayan kişi kredi çekebilir mi diye düşünüyorsanız detaylı bir şekilde gelin bu konuyu inceleyelim.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Öncelikle bankalar kredi başvurusunda ne sebeple gelir belgesi yada maaş bordrosu istiyor ona bakalım. Siz kredi çektiğiniz zaman bunu nasıl ödeyeceğinizi bilmek istiyorlar. Verilen paranın geri dönüşünün riskli olmaması bankanın önceliğidir. Bu sebeple eğer kredi başvurusu esnasında gelir belgesi yada maaş bordrosu sunamıyorsanız bankaya krediyi ödeyebileceğinizi gösteren başka veriler sunmalısınız. Bunun için ilk yapabileceğiniz kefil göstermektir. İkinci yapabileceğiniz ise üzerinize tapulu bir taşınmaz göstermenizdir. Banka bunu ipotek edecektir. Bu iki imkana sahip değilseniz maaş bordrosuz kredi veya ipoteksiz kredi istiyorsanız bu imkan da var. Şimdi gelin detaylı olarak aşağıda ana başlıklarını vereceğim konuları inceleyelim.


Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

  • İş Bankası gelir belgesiz kredi
  • gelir belgesiz kredi Denizbank
  • QNB Finansbank gelir belgesiz kredi
  • Akbank gelir belgesiz kredi
  • TEB gelir belgesiz kredi
  • Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi

Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar

Sigortanız yok, gelir belgeniz yok, maaş bordronuz da doğal olarak yok. Yani bankalara gelirinize yada çalıştığınıza dair hiç bir evrak sunamıyorsunuz. Bu durumda bankalardan kredi almak istiyorsanız üzülmeyin. Bazı bankalar durum bu bile olsa müşterilerine yada başvuru yapanlara kredi veriyor. Şimdi isterseniz bu bankaları tek tek inceleyelim. Aşağıda bilgisini vereceğimiz bankalara kredi başvurusu yaptığınızda çıkacağına dair bir garanti yok. Siz başvurunuzu formları ve istenen bilgileri eksiksiz doldurun. Hatta başvuruyu direk banka şubesinden yaparak durumunuzu da yüz yüze izah edin. O zaman kredi onayı şansınız daha da artacaktır.

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Şartları

Bu krediyi almanız için gereken şartların başında bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Ayrıca telefonunuzda CEPTETEB uygulaması yüklü olacak. Direk aşağıda vereceğim adresteki formu doldurarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 1,25 faiz oranı vardır ve dosya masrafı ödemeden alabilirsiniz. Başvuru için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu#Step1

ING Bank Kefilsiz Kredi

ING Bank müşterilerine kefil ve maaş bordrosu şartı olmadan 3000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Başvuru için internet şubesini yada normal banka şubesini kullanabilirsiniz. İnternetten kredi imkanlarını incelemek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

En az 3000 TL gelir belgesiz olarak kredi çekebilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekiyor. Hatta enpara hesabınız varsa kredi başvurunuzun onaylanma ihtimali daha yüksek olur. Çekeceğiniz kredi tutarına göre en az 1,14 faiz oranı ile kredinizi alabilirsiniz. Kredi kampanyalarını incelemek için adres aşağıdadır.

http://www.qnbfinansbank.com/krediler/

Garanti Bankası İlk Kredim Başvuru

Garanti Bankası kendisinden ilk defa kredi çekecek kişiler için yeni bir kampanya düzenledi. En az 10000 TL en çok 20000 Tl arasında kredi çekebilirsiniz. Faiz oranları 1,34 ile 1,42 arasında çekeceğiniz tutara göre değişmektedir. Garanti Bankası kefilsiz ve gelir belgesiz kredi imkanından faydalanmak için yanınıza nüfus cüzdanınızı alarak herhangi bir şubesine gidebilirsiniz.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

Piyasada kendine yeni yer edinmeye başlayan güçlü bankalardan biri olan Odeabank gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadır. Dilerseniz bankanın şubelerinden, internet bankacılık uygulamasından yada telefon bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye şubelerden yada aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Sayfalar/Ihtiyac-Kredisi.aspx

Gelir Belgesiz Kredi Başvuru Şartları

Bankalar sizden gelir belgesi yada maaş bordrosu sunamıyorsanız öncelikle kredi taksitlerinizi nasıl ödeyeceğinizi soracaklar. Bu noktada az önce de bahsettiğimiz gibi kefil gösterebilirsiniz. Ya da çok düşük rakamlarla kredi çekerek taksidi düşük rakamlar olacak tutarlarda kredi çekebilirsiniz. Aski takdirde örneğin hiç bir belge göstermeden size hiç bir banka 50000 TL kredi vermez, veremez. Ayrıntılı bilgileri herhangi bir bankanın dilediğiniz şubesine giderek direk müşteri temsilcisinden numara alıp görüşebilirsiniz. Belki bir geliriniz vardır ama bunu belgeleyemiyor olabilirsiniz.

Böyle bir durumunuz varsa direk izah edebilirsiniz. Benim iki sene önce böyle bir durumum vardı. Direk şubeye gidip durumu izah ettim ve 6000 TL anında kredi çekebildim. Size de en önemli tavsiyem bankaya gidip net bir şekilde durumunuzu anlatıp gelir belgesiz kredi başvurusu için neler yapmanız gerektiğinizi öğrenmeniz olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git