Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
1 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 395 kez okundu.

Hızla artan ihtiyaçlar ve bunu karşılamaya yetmeyen maaş ve diğer gelirlerle birlikte kredi almak çoğu zaman mecburiyet haline geliyor. Bu noktada doğal olarak kefilsiz kredi veren bankalar hangisi diye bir arayış başlıyor. Bugün sizlerle kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız ve bu doğrultuda kredi başvurularınızı yapabileceksiniz.

Kefilsiz ve Gelir Belgesiz Kredi Şartları

İsterseniz ilk olarak kefilsiz kredi almak için sağlanması gereken temel bazı şartlara bakalım. Bu şartlar bankadan bankaya değişim göstermektedir ama genel olarak çoğu geçerlidir. İlk olarak kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Bu yükseklik minimum 1300 seviyesinde olmalı. 1300 üzeri bir kredi puanına sahipseniz ilk şartı sağlamış olursunuz.

Bir diğer kefilsiz evraksız kredi şartı ise borcunuzun olmamasıdır. Kredi çekeceğiniz bankaya borcunuz varsa bu borcu ödeyip öyle başvuru yapmanız önemlidir. Aksi durumda kredi reddi gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu şart olmazsa olmaz değildir ama eğer borcunuz yoksa kredi onayınız çok yüksek ihtimallidir.


Üzerinize kayıtlı bir taşınmazın yani dükkan, ev, arsa gibi bir gayrimenkulün olması kefilsiz kredi başvurusu yaptığınız zaman sonucun olumlu olması için iyi bir durumdur. Böyle bir taşınmazının varsa kredi başvurusu esnasında bunu belirtmeniz hatta belgelemeniz kredi onayınızı neredeyse kesin duruma getirir.

Eğer esnafsanız vergi kimlik numaranız, çiftçi iseniz çiftçilik belgesi yapacağınız kredi başvurusunda elinizi rahatlatacak evraklardır. Bu belgeler sizin gelir sahibi olduğunuzu ve kefile ihtiyaç duymadan ödeme yapacağınızı bankalara gösteren evraklardır. Buraya kadar anlattıklarımızdan sonra kesin kredi veren bankalar hangileridir ve şartları, kampanyaları nelerdir gelin birlikte inceleyelim.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri

Bugün pek çok bankadan kredi alabilirsiniz yukarıdaki şartları sağlayarak, kefilsiz kredi veren bankalar 2016 yılı listesine baktığımız zaman Finansbank Enpara, Garanti Bankası, TEB, Denizbank, Bankpozitif ilk göze çarpanlar oluyor. Kefilsiz kredi veren bankalar 2015 listesine baktığımızda ise bunlara ek olarak Odeabank, ING Bank ve Akbank göze çarpmaktadır.

Bir önceki paragrafta adını andığımız bankalara şubeleri, ATM’leri veya telefon bankacılık hatları kanalıyla ulaşarak kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Kesin kredi veren bankalar diye bir araştırma yaparsanız zaten bu bankaların çıkacağını görürsünüz.

Bunlara ek olarak devlet destekli kefilsiz ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası tarafından da müşterilerine sağlanmaktadır. Herhangi bir Ziraat bankası şubesine giderek çok detaylı bilgi alabilirsiniz. Güncel kampanyalar her daim sizler için daha avantajlı kredi fırsatları sunacaktır. Son olarak ise Finansbank gelir belgesiz kredi için en para üyeliğiniz varsa o kanaldan yoksa başvuru yaparak kefilsiz kredi çekebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git