Sms İle Kredi Veren Bankalar 2017

Sms İle Kredi Veren Bankalar 2017
22 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 355 kez okundu.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte buna en hızlı uyum sağlayan bankalar da hizmetlerini farklı şekillerde sunmaya başladılar. Bankaların en büyük gelir kapısı olan kredi işlemlerinin başvuruları artık sms ile yapılabiliyor. Neredeyse tüm bankaların müşterilerine yada müşteri adaylarına sunduğu sms ile kredi başvurusu hizmetleri için bazı büyük bankaların numaralarını ve şartlarını inceleyelim.

Sms İle Kredi Veren Bankalar

Sizlerle büyük ve anında kredi veren bankalar olan 7 büyük bankanın sms kredi hizmetini paylaşacağım ve en son kısımda da ince detaylardan bahsedeceğim.

Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası

Denizbank sms ile kredi çekmek isteyenlere özel bir kampanya düzenliyor. Bu kampanya kapsamında 55000 TL’ye kadar en çok 48 ay vadeli olacak şekilde evrak ve kefile gerek olmadan kredi çekebilirsiniz. KREDİM yazıp bir boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazın bu mesajı 3280 numarasına gönderin. En fazla beş dakika içerisinde kredi sonucunuz cebinize gelecektir.

QNB Finansbank Tanışma Kredisi

QNB Finansbank düzenlediği “Tanışma Kredisi” kampanyası ile aylık 1,21 faiz oranı ile kredi vermektedir. Krediye sms ile başvuru yapabilirsiniz. 5030 numarasına TC kimlik numaranızı gönderdiğiniz zaman işleminiz tamamlanıyor. Ardından size kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair bir mesaj geliyor. Sms masrafı tüm operatörlerde tüm vergiler dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilmektedir. Size gelecek olan cevap sms mesajı bir ön onaydır. Kesin başvuruyu QNB Finansbank şubelerinden tamamlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  PTT Kredileri – Kredi Çekme Başvurusu

Garanti Bankası Sms Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’ndan sms ile kredi çekmek için 3390 numarasına sms atmanız gerekmektedir. Sms içeriği şu şekilde olmalı: TC kimlik numaranız, çekmeyi düşündüğünü kredinin tutarı, kaç ay vadeli çekmek istediğiniz, istenildiği takdirde belgeleyebileceğiniz aylık net geliriniz. Tüm bu bilgileri aralarında birer boşluk bırakarak 3390’a mesaj atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Örnek: 12345678910 15000 36 3000 şeklinde olacak.

Halkbank Kredi 2017 SMS ile Başvuru

Halkbank yeni kampanyası olan Kredi 2017 için sms ile kredi başvurusu almaktadır. Başvuru için 3452’ye KREDI, Tc kimlik numaranız, aylık geliriniz, çekmek istediğiniz kredi tutarını aralarında birer boşluk bırakarak göndermeniz yeterlidir. Örnek: KREDI 12345678910 2500 14000 şeklinde olacak.

Akbank Sms ile Kredi Başvurusu Yapma

Bir diğer büyük banka olan Akbank 4425 numarasını kullanmaktadır. Kredi yazıp bir boşluk bırakacak ve ardından Tc kimlik numaranızı girip göndereceksiniz. Sms ile kredi başvurusu sadece ihtiyaç kredileri için yapılabilmektedir. En fazla 20000 TL ve 36 ay vade için bu şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer telefon hattınız Türk Telekom (Avea) yada Vodafone ise sms mesajını 0532 750 25 25 numarasına atmanız gerekiyor. Akbank’tan şubeye gitmeden kredi almak istiyorsanız yapacağınız işlem bundan ibarettir. Eğer 20000 TL’den daha yüksek bir tutarda kredi talebiniz olacaksa şubeye gitmeniz gerekiyor.

Odeabank SMS’le Kredi Başvurusu

Odeabank’tan sms ile kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Banka size kredi işlerinizde iki farklı hizmet sunuyor. Birisi bankanın kredi için uyguladığı oranları öğrenme, diğeri ise kredi başvurusu. İlk olarak kredi faiz oranları hakkında bilgi almak için KREDI, hangi para birimi (USD, TL) ve kaç ay vadeli istediğinizi aralarında bir boşluk bırakarak 8444 numaralı hatta sms atmalısınız. Örnek: KREDI TL 36 şeklinde. Eğer faiz oranlarını biliyor ve direk kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yapmanız gereken ise şudur: BANKO yazıp bir boşluk bırakacak ve ardından tc kimlik numaranızı gireceksiniz ve yine 8444’e sms göndereceksiniz. Odeabank sms ile kredi başvurusu ücretsizdir.

İlginizi Çekebilir:  Bütün Bankaların Toplu Swift Kodları

Yapı Kredi Bankası SMS Krediye Başvuru

Yapı Kredi Bankası da sms ile kredi başvurusu kabul eden büyük bankalardan biridir. Sms mesajını şu şekilde göndermeniz gerekiyor: Çekmek istediğiniz kredi türü (Bireysel – Konut), TC kimlik numaranız ve aylık belgelenebilir geliriniz. Bu mesajı 4411 numarasına göndermeniz lazım. Örnek: Bireysel 12345678901 7500 şeklinde olmalı yada Konut 12345678901 75000 gibi. Krediniz eğer onaylanırsa banka sizden gelirinizi belgelemenizi isteyebilir.


Sms İle Kredi Veren Bankalar 2017

Sms İle Kredi Başvurusu Şartları ve Onay Süreci

Evet sms ile kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdikten sonra onay için neler gerekir kısaca bahsedip yazımızı sonlandıralım. İlk olarak şunu belirtelim, size sms ile kredi başvurusundan sonra gelen cevap mesajı çoğu bankada ön onay mesajıdır. Eğer çekeceğiniz tutar düşükse direk onay da olabilir. Bunu kredi başvurusu yaptıktan sonra öğrenebilirsiniz. Örneğin kredi notunuz 1800, bankanın sabit müşterisisiniz, maaşınız da bu bankaya yatıyor ve maaş rakamınız 3500 TL ve siz 5000 TL’lik bir başvuru yaptınız. Bu büyük ihtimalle ön onaysız şekilde direk onaylanır ve hesabınıza yatar. Ama daha yüksek tutarlarda yapacağınız başvuru veya bankanın müşterisi değilsiniz ve sizin gelir gider durumunuzla ilgili bilgisi yok bankanın; bu durumda ön onay gelebilir ve banka şubesine davet edilirsiniz.

Kesin kredi onayı için bankaların aradıkları olmazsa olmaz şartların başında kredi notunuz ve toplam kredi limitinizin ne kadarının boş olduğudur. 1300 Türkiye için ortalama kredi notudur ve bu rakamın üstünde olan kredi skoruna iyi durum, altında olana ise kötü durum diyoruz. Diğer olmazsa olmaz şart ise çekmek istediğiniz kredi tutarının taksit ödemelerini yapabilecek gelire sahip olup olmadığınızdır. Sizin aylık geliriniz 2000 TL ise ve çekmek istediğinizin kredi taksidi 1750 TL ise bu durumda onay alamazsınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git