Vodafone SMS ile Kredi Notu Sorgulamak ve Öğrenme

Vodafone SMS ile Kredi Notu Sorgulamak ve Öğrenme
7 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 465 kez okundu.

Kredi notu hayatımızın pek çok alanına bir anda girmiş durumda. Bunun henüz pek farkında olmasak da kredi puanımız pek çok noktada biz bilmesek bile karşımıza çıkıyor. Kredi notu sorgulama işlemi için pek çok yol bulunmakta. Bugünkü yazımızda Vodafone ile kredi puanı sorgulama işlemi hakkında bilgiler paylaşacağız.


Önceki yazılarımızda kredi notu nedir ve hangi alanlarda bizim hayatımızı etkiler; bunlardan bahsetmiştik. Bu sebeple o konulara hiç girmiyorum. Kredi puanı neye yarar ve nasıl sorgulanır merak eden arkadaşlar sitemizden bu yazıları bulup okuyabilirler. Vodefona kredi notu öğrenme sms numarası 1122 olarak karşımıza çıkmaktadır. Vodafone sms ile findeks kredi notu öğrenme işlemi için ilk olarak TC kimlik numaranızı ardından bir boşluk bırakarak doğum yılınızı yazmalı ve ardından 1122 numarasına mesaj atmalısınız.

SMS ile Kredi Notu Öğrenme

Sms ile kredi notu öğrenmek ücretli mi diye soracak olursanız Vodafone 1122 sms ile kredi notu öğrenmek için sizden 9TL masraf kesmektedir. Eğer faturalı hattınız varsa bu tutarı faturanızda görebilirsiniz. Faturasız hat kullanıyorsanız hattınızdan 9 TL kesinti yapılmaktadır.


Vodafone Sms İle Kredi Notu Öğrenme

Diğer GSM hatları içinde normalde ayrı ayrı nasıl sms ile kredi puanı öğrenileceğini anlatacağım. Aslında tüm operatörlerde aynı şekilde yapılmakta. Tümünde 1122 numarasına önce TC numaranızı ardından doğum senenizi yazarak gönderebilir ve mesaj olarak kredi puanınızı alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git