Yıllık Aidatı Olmayan Aidatsız Kredi Kartı

Yıllık Aidatı Olmayan Aidatsız Kredi Kartı
8 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 1.124 kez okundu.

Hepimizi yakından ilgilendiren yıllık aidatı olmayan aidatsız kredi kartı var mıdır, eğer varsa nasıl alınır ve hangi bankaların böyle bir hizmeti mevcuttur gelin birlikte inceleyelim. Yeni çıkan kanuna göre bankalar aidatı bulunan kredi kartları dışında müşterilerine kart aidatı olmayan kredi kartı hizmeti de sunmak zorunda.

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Eğer sizi de bankaların her yıl kredi kartınız için kart aidatı kesmeyi yada kart ücreti alması rahatsız ediyorsa bankanızdan ücretsiz kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Hali hazırdaki aidatı olan kredi kartınızı iptal ettirebilir ve yerine o bankanın aidatı bulunmayan kredi kartını alabilirsiniz. Aidatsız kredi kartları 2018 itibariyle her bankada mevcuttur. Fakat banka sizin aidatı olan kartınızı iptal ettikten sonra aidatsız kredi kartı vermeyebilir bu tamamen onların inisiyatifindedir. Bu sebeple önce aidatı olmayan kredi kartınızı alıp sonra normal kredi kartınızı kapatmanızı öneriyoruz.
Artık aidatsız kredi kartı nedir konusunu geçelim ve gelin hangi bankalar hangi kartları aidatsız olarak müşterilerine sunuyor onlara bakalım.

Akbank Free Card

Akbank aidatsız kredi kartı olarak Free Card’ı müşterilerine sunmaktadır. Bu kart ile faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verirseniz 100 TL çip para kazanırsınız. Taksitlendirme özelliği bulunmaktadır. SMS ile nakit avans alabilirsiniz ve anında hesabınıza geçer. Başka bankalarda olan kredi kart borçlarınızı buraya transfer edebilirsiniz.

Garanti Bankası / Bonus Flexi

Garanti Bankası aidatsız kredi kartı olarak karşımıza Bonus Flexi kartı çıkartıyor. Taksit imkanı bulunmaktadır. Belli şartlarda ücretsiz nakit avans hizmeti bulunuyor. Bunun detaylarını banka ile görüşebilirsiniz. Bunun dışında ekstre atlatma imkanınız da vardır.

İş Bankası Maximum Kart

Aidatsız kredi kartı İş Bankası hizmetleri arasında da yer almaktadır. Bu kart hem aidatlı hem de aidatsızdır. Banka ile görüşerek aidatsız olarak talep etmeniz gerekmektedir. Kartla yapacağınız harcamalarda maksi puan kazanırsınız. 1 maxi puan 1 TL’dir.

Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart

Yapı Kredi bankasının kart aidatı olmayan seçeneği ise Word Eko Kart olarak karşımıza çıkmaktadır. Üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden Wordpuan kazanırsınız. 90 TL altı alışverişlerinizde temas özelliği sayesinde şifre veya başka bilgi girmeden temas ile ödeme yapabilirsiniz. Yapı Kredi aidatsız kredi kartı özellikleri bunlardır.

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com kart aidatı olmayan kredi kartının bir özelliği de o size aidat ödüyor. Evet yanlış duymadınız hem aidatsız hemde size aidat ödeyen bir kredi kartı özelliğine sahip. Belli şartları sağladığınız zaman bu özellikten faydalanabilirsiniz.

TEB Sade Kart

Teb’den yıllık kart aidatı olmayan bir kredi kartı hizmeti. Masterkart logosu ile gelen Sade Kart yıllık ücreti olmayan kullanabileceğiniz güzel özellikleri olan bir kredi kartıdır.QNB Finansbank Fix Card

QNB Finansbank aidatsız kredi kartı olarak bizlere Fix Card’ı sunuyor. İsterseniz internet şubesinden, isterseniz sms ile isterseniz de şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. 250000’den fazla alışveriş noktasında size pek çok avantajlar sunmaktadır.

Odeabank Bank’O Card

Odeabank yıllık kart aidatı olmayan kredi kartı olarak bizlere Bank’O Card adlı kredi kartını hizmet olarak sunmaktadır. Çok avantajlı oranlar ile nakit avans ve taksitli nakit avans vermektedir. Yıllık üyelik bedeli olmayan Bank’O Card ile en fazla beş tane de ek kart çıkartabilirsiniz.

Şekerbank Şeker Kart

Şekerbank’ın kart ücreti olmayan hizmeti de Şeker Kart’tır. İster Mastercard isterseniz de Visa kart olarak seçim yapabilirsiniz. Fatura veya düzenli ödemelerinizi bu kart ile yapmanız mümkündür. Ayrıca yapacağınız alışverişleri taksitlendirme imkanınız da bulunmaktadır.

Denizbank Net Kart

Denizbank aidatsız kredi kartı olarak bizlere Net Kart’ı sunmaktadır. 90 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde temassız ödeme imkanı sunmaktadır. Yıllık üyelik bedeli bulunmamaktadır. Bonus kart dışında ekstra bonus özelliği de bulunmaktadır.

Tüm bunların dışında diğer bankalarında aidatsız kredi kartı özelliği bulunan hizmetleri mevcuttur. Özellikle aidatsız kredi kartı Ziraat Bankası’nda da bulunmaktadır. Banka ile görüşerek bu hizmet ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bankalar Aidatı Olmayan Kredi Kartı Çıkaracak

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git